hasta bakıcı ankara, ankara hasta bakıcı, hasta bakımı, hasta bakıcı, yaşlı bakıcı ankara, yaşlı bakımı ankara, çocuk bakıcısı, çocuk bakımı ankara, bebek bakıcısı, hemşire hizmetleri, yoğun bakım hemşiresi

Ankara’da Hasta Bakıcı

Ankara’da Hasta Bakıcı – Hastane veya ev ortamlarında bakıma ihtiyaç duyan hastalarımızı güvenle emanet edebileceğimiz hasta bakıcılara hepimizin ihtiyaç duyması söz konusudur. Hekim tavsiyesine disiplinli şekilde uyularak ilaçlarının zamanına göre kullanıma hazırlaması, hastanın genel vücut bakımını yapan, Dikkatli sağlıklı doktor tavsiyesi var ise ona göre beslenmesini sağlayan, tüm hayatında giysilerini giydirip çıkarmasını sağlayan hastamızın eli ayağı olacak bir yaşlı bakıcının sabır ve sükunet içerisinde yapabileceğinden emin olmamız da misyonumuzdur. Zirve danışmanlık sizlere sonsuz güvenebileceğiniz Ankara yaşlı bakıcı hizmeti sağlamaktadır.

Anneniz , babanız , büyük anne yada büyük babanızı yada hasta olan diğer aile bireylerinizi güvenle emanet edip hayatınıza rahatlıkla devam edebileceğiniz zirve danışmanlık Ankara’ da bulunan hasta ve yaşlı bakıcı hizmeti vererek binlerce müşterimizin güvenini kazanmış kurumsal bir danışmanlık merkezidir.

Zirve Sağlık Danışmanlık ve Hasta Bakıcı Hizmetleri

Zirve danışmanlık merkezi olarak tüm müşterilerimizin özel olarak kişisel değerlendirme hizmetimizi gerçekleştirdikten sonra kişiye özel tedavi ve bakım hizmeti uygulamaktayız. Yapmış olduğumuz işe sadece iş olarak değil bir aile yakını gibi sevecen , ılımlı , güler yüzlü hizmet vermemiz müşterilerimizin de mutluluğunu ve güvenini kazanmak Zirve danışmanlık merkezi olarak en büyük gururumuzdur.

Ankarada hasta bakıcı yada yaşlı bakıcı olarak uzun yıllardır  eğitimli kadromuz ile hizmet etmekteyiz. Sadece hastalarımızın kişisel bakımlarıyla değil evin genel temizliği çamaşırlarının yıkanması çevresinin temizlenmesi ve hijyenik tutulması konusunda da çok dikkat etmekteyiz.

Zirve danışmanlık olarak ankarada yaşlı bakım hizmetimizi hastamızın yada ailesinin ihtiyacına göre anlaşılarak günlük , haftalık , aylık olarak hizmet verilebilmektedir. Anlaşma yatılı olarak ta yapılabilmektedir.Zirve danışmanlık merkezine bir telefon ile arayarak detaylı olarak tüm bilgileri öğrenebilir, aklınıza takılan yaşlı yada hasta bakıcı hizmetimiz hakkında tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

Bir telefon kadar yakınınızdayız. Aramadan karar vermeyin

0553 768 45 57 | 0553 894 05 13 | 0312 229 47 46

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hasta bakıcı ankara, ankara hasta bakıcı, hasta bakımı, hasta bakıcı, yaşlı bakıcı ankara, yaşlı bakımı ankara, çocuk bakıcısı, çocuk bakımı ankara, bebek bakıcısı, hemşire hizmetleri, yoğun bakım hemşiresi